Livodi.com Kuruluşu itibari ile bir kişisel blog olarak kurulmuştur. 2016’da kurulan ve faaliyete başlayan Livodi kişisel değişken konular üzerine yapılan araştırmalar neticesinde çoğunluk olarak özgün içerikli makaleler paylaşan bir internet platformudur.

Livodi.com sayfasının kuruluş amacı bir çok konuda yapılan araştırmaların paylaşılmasıdır. Bir kişinin internet üzerindeki değişken aktivitelerinden yola çıkmıştır. Livodi.com içeriklerinde her türlü bilgiye rastlayabilirsiniz. Herhangi bir kar amacı gütmemekle birlikte uç noktalara çıkmak gibi bir misyon içerisinde de değildir.

Kuruluş itibari ile iki kişi tarafından kurulmuştur ve faaliyete geçirilmiştir. Geride bırakılan zaman zarfında içerik sağlayıcılarında ekibe dahil olması ile vizyon ve misyon sahibi olmuştur. Kısa sürede içerik sağlayıcı sayısını arttırarak ve ekibini oluşturarak sağlam adımlar ile kaliteli içerikler üretmeye devam etmiştir.

Bir çok alanda ve çeşitlilikte içerikler üreterek takipçilerine öncelikli olarak bilgi aktarımını tercih etmiştir. Önümüzde ki süreçte ekibin büyütülmesi ve farklı hizmet alanlarınında aktif hale getirilmesi ile büyümeyi hedeflemektedir.

Herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızı kullanmanız yeterli olacaktır.