Telepati ile aşık etme 15
içinde ,

BeğendimBeğendim SevdimSevdim Sinir BozucuSinir Bozucu HahaaHahaa MuhteşemMuhteşem Aman AllahımAman Allahım HüzünlüHüzünlü O ne lanO ne lan WINWINWINWIN

Telepati ile aşık etme

Telepati ile aşık etme ! Telepati ile aşık etme aslında telkine dayanan bir esastır. Telepati yöntemi ile aşık etme telkininde en önemli faktör arada olan mesafedir “uzaklıklar”. Yakın bir mesafede bulunan bir kişiyi aşık etmek çok daha kısa sürede ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Hatta bu yöntem ile aşık edeceğiniz kişi ile yüz yüze gelebiliyorsanız bu kişinin iki kaşının tam ortasının 1 cm kadar yukarısına bakmanız gerekmektedir.

Bu kısıma bakarak konuşmalı ve hatta içinizden onunla alakalı olan tüm sevgi dolu duygularınızı geçirmelisiniz. Bu kişinin sizi sevmesi gerektiği konusunda da mesajınızı da telepatik olarak iletmeniz gerekmektedir.

Âşık Edilecek Kişinin Fotoğrafı Elinizde Mevcut mu ?

Telepati ile yani zihin gücü ile âşık edilecek olan kişinin fotoğrafı elinizde mevcutsa bu işleminin gerçekleşmesinin hızı ve etkisi fazlasıyla artacaktır. Âşık etme için ilk olarak yapmanız gerekenkler şunlardır;

 1. Sessiz sakin bir ortamda olmalısınız ve bu ortamda rahat olmalısınız. Önceki makalelerde de bahsettiğimiz gibi sürekli kullandığınız ve sizin enerjinizin hakim olduğu bir yerin olması en verimlisidir.
 2. Bu aktiviteye başlamadan önce zihninizi boşaltmalı duru ve sakin bir zihinde olmalısınız.
 3. Telepati yöntemi ile aşık edeceğiniz kişinin fotoğrafını gözünüzün izasına getirmeniz gerekmektedir. Fotoğrafı göz hizanızdan 30cm kadar uzakta tutup tıpkı karşınızdayken yapmanız gerektiği gibi resimdede kişinin tam iki kaşının ortasının 1 cm kadar yukarısına bakmalı ve odaklanmalısınız.
 4. Fotoğrafına baktığınız kişiye sizi sevmesini, sizin onu mutlu edeeğinizi ve hayatı boyunca sizinle mutlu olabileceğini mutluluğu yakalayacağını söylemelisiniz.
 5. Fotoğrafına baktığınız kişiye telepatik olarak sürekli olumlu mesajlar göndermeniz gerekmektedir. Olumsuzluk, sinir, emir gibi içerikli mesajlardan sakınınız.
 6. Telepati ile aşık etmek istediğiniz kişiye telepati ile aşk yolladığınızı düşünebilirsiniz.
 7. Kişi hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız onu yakından tanımanız da çok etkili olacaktır.

Yukarıdaki maddelere dikkat ederek ve sadık kalarak telkini süreklilikle devam ettirdiğiniz sürece başarıya ulaşabilirsiniz. Öncelikle inanmanız gerekmekli ve sürekli olarak bunu yapmanız gerekir ki istikrar bu yolda başarıya giden en önemli faktördür. Umarım bu tip şeylere ihtiyacınız olmaz örnek olması adına bu makaleyi hazırladım.

Telepati ile aşık etme

Yazar Mehmet iPEK

Yükseldikçe küçülen bir uçurtma.
Bilgi güçtür, gücünü göster!

Cevap bırakın
  • Merhaba Dilara, bu sabır ve birazcık istikrarlı bir şekilde bekleyiş isteyen bir eylem. Bir süre uygulama yaptıktan sonra yavaş bir şekilde etkisini görmeye başlayacaksınızdır. Etkisini gördükten sonra bunu bırakabilirsiniz.

   Dünya da ne var bir kez düşünme ile gerçek olabilecek ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir