Telepati ile sevgilinizin sizi aramasını sağlamak 15
Telepati ile sevgilinizin sizi aramasını sağlamak
içinde ,

BeğendimBeğendim SevdimSevdim Sinir BozucuSinir Bozucu HahaaHahaa MuhteşemMuhteşem Aman AllahımAman Allahım HüzünlüHüzünlü O ne lanO ne lan BilginçBilginç ÖptümÖptüm WINWINWINWIN

Telepati ile sevgilinizin sizi aramasını sağlamak

Telepati ile sevgilinizin sizi aramasını sağlamak ! Bu konu hakkında bir makale hazırlamam için bir istek geldi ve bu konuyu pek doğru bulmasam da yine de isteği kırmayarak paylaşmaya karar verdim. Beraber olduğunuz, yada ayrıldığınız sevdiğiniz insanın, ya da bir arkadaşınızın, dostunuzun sizi aramasını size mesaj atmasını sağlamak için evet telepatiyi kullanabilirsiniz. Bu durum biraz zaman ve biraz azim istemektedir ki telepati yeteneğinizin geliştirmemiş iseniz bu çok zordur bu konuyu telepati yeteneğini birazcık geliştirmiş insanların yapması daha kolay olacaktır. Fakat yinede hiç bir şekilde bunu yapmamış kişilerin başaramayacağı anlamına gelmemektedir.

Bu tür eylemlerin yapılabilmesin için sadece uygun bir telkin hazırlamamız gerekmektedir. Doğru olmayan bir telkin ile bu tür bir telepati imkansız olacaktır hatta ters dahi tepebilir. Seçeceğiniz doğru cümleler ve doğru uygulamada hiç yapmamış kişilerin orantılı azim ile başarıya uğraşması mümkündür. Bunu yapabileceğiniz bir kaç yöntem vardır bunlardan bir kaçını size aktarmaya çalışacağım.

Öncelikle yapmanız gereken her zamanki gibi zihni boşaltmak ve sakin duru bir zihne geçiş yapmak. Telepati yolu ile irtibat kurmak istediğiniz kişiye yoğun bir şekilde odaklanmalısınız. Bunu yapabileceğiniz iki farklı yöntemi ele alalım ilk olarak.

İlk yöntemde gözlerinizi kapatıp kişiye tamamı ile odaklanın ve kişinin yüzünü imgeleyerek “hayal ederek” gözünüzün önüne getirin. Bu ani bir gel git değil tabiri caizse sürekli gözünüzün önünde durmasına gayret ediniz. Kişi ile zihninizden konuşmaya başlayınız. Burada dikkat etmeniz gereken göndereceğiniz telkinin sade, çok karmaşık olmayacak şekilde anlaşılır olması, net ve kısa olması gerekir. Bu esnada kişiye emir kipleri ve öfke ile irtibat kurmayın sakın.

Bu yöntemi yatağınızda uzanarak, meditasyon yaparmış gibi oturarak ya da kendinizi rahat hissettiğiniz bir şekilde yapabilirsiniz. Sessiz sakin bir ortamda bulunmanız sizi başarıya daha çabuk ulaştıracaktır. Fakat bunu her türlü alanda ve ortamda yapabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise imgeleme yerine fotoğrafların kullanılmasıdır. Eğer kişinin siz de bir fotoğrafı var ise fotoğrafını karşınıza alarak kişinin iki kaşının ortasından 1 santim kadar yukarıya odaklanıp bakarak ya bu işlemi uygulayabilirsiniz. İmgelemekten daha kolay bir yöntemdir fakat her iki yöntem de istikrar ve azim istemektedir.

Aşağıda sizlere telkinlerle ilgili bir iki örnek vererek devam etmek istiyorum. Bu örnekleri kendinize uyarlayabilir ve kendi telkinlerinizi seçebilirsiniz. Sadece bunlar birer örnek teşkil etmektedir.

Örneğin :

Niye beni aramıyorsun ? YANLIŞ

Yukarıdaki gibi içerikli bir cümle asla kullanmayınız. Belirttiğim gibi telkininize öfkenizi katmamalısınız. Salt duygulara hakim olmalısınız.

Sesini duymaya ihtiyacım var. Lütfen beni arayabilir misin ? Teşekkür ederim. DOĞRU

Şeklinde bir telkin ile irtibat kurmaya çalışabilirsiniz. Yukarıda ki bir örnektir bu örnekten yola çıkarak kendi telkininizi oluşturmanızda fayda var çok daha kısa tutmanız da da fayda var.

Telkin mesajımızı belirledikten sonra gözümüzün önünde olan kişi ile bu sohbeti yapıyoruz ve sürekli gözümüzün önüne getirmeliyiz o kişiyi. Uzun bir yoğunlaşma ve sakin boş bir zihin ile sürekli devam eden bu çalışma ile başarıya erişebilirsiniz.

Burada dikkat etmemiz gereken bir diğer husus ise başarı zamanıdır. 1 saatte de başarıya varabilirsiniz bu kişi ile sizin aranızdaki bağ ile alakalı bir durumdur. 1 yıl dada başarabilirsiniz onun yaşamında pek çok şey değişmiş olabilir ve zihnini size kapatmış olabilir. Ayrılmış sevgililer için bu durum çok zordur ama hala devam eden ilişkilerde bu durum çok daha kolaydır. Doğru telkin ve iyi bir konsantrasyon sonucunda çok kısa sürelerde etki edecektir. Hiç telepati yapmamışsanız öncelikle telepati alıştırmaları ile bu yeteneği geliştirmelisiniz. Zaten telepati yapıyorsanız ve belirli bir seviyedeyseniz belkide 1 saatinizi alacaktır.

Not : Hiç bir seviyede değilseniz bile yüksek bir inanç, iman ve şiddetli ısrar sonucunda bunu bir gecede yapabilirsiniz. Çok içten ve yoğun bir şekilde bunu istemeli, sürekli tekrar ve inancınız doğrultusunda Yaradandan yardım isteyerek de bunu yapabilirsiniz.

Kendi yönteminizi geliştirerek bir gecede yada bir kaç gecede başarıya ulaşabilirsiniz. Şahit olduğum gerçek bir olayı size aktarmak istiyorum. Bir arkadaşım ile aynı evde ikamet ediyorduk ve arkadaşım sevdiği insandan şehir olarak uzaktı. O gece sevdiği insan uyuya kalmıştı ve telefonda görüşememişlerdir. Gurbette olmamız ve aşırı derecede özlemiş olaması ile birlikte yaşadığı özlemle bir duygu patlaması yaşadı. Bir kaç saat boyunca papağan gibi “Allah’ım lütfen uyansın, ne olur uyansın. Lütfen uyan, lütfen beni ara” şeklinde aynı amaca hizmet eden kelimeleri birbiri ardına tekrarladı.

Beni çıldırtacak kadar seri, yoğun ve uzun bir süre bunu tekrarladı. Bunu yaparken telefondan sevdiği insanın resmine bakıyordu ve ortalama 2 saat civarı usanmadan bunu tekrarladı. Arada yoğun bir duygu yaşadığı anlarda oldu. Gece yarısı 2 3 arası arkadaşımın telefonu çaldı ve arayan sevdiği kişiydi. Onlarca kez aramasına rağmen uyanmayan ve telefonu sessizde olan sevdiği insandı. Telefonu açar açmaz karşıdan şöyle bir konuşma geldi. “Ne oluyor ya, ne oldu, bir şey mi oluyor ?” uykudan uyanan kişi şaşkın ve nasıl uyandığının farkında değildi. Sanki uyandırılmış gibiydi.

Telepatiyi kullanarak gerekli azmi, istikrarı sağladığınızda ve buna inandığınızda etkisini sizlerde göreceksinizdir. Ama belirttiğim gibi aranızda bağların kaybolmuş olması işlerinizi daha çok zorlaştıracaktır. Bir kaç aydır görüşmediğiniz eski sevgiliniz sizi hayat ekseninden çıkartmış unutmuş olabilir bu yüzden bunu çok uzun sürede bile başarabilirsiniz.

İsterseniz bu yöntemi telepati ile mesaj atmaya uyarlayabilirsiniz. İsterseniz de telepati ile aşık etme makalemi okuyabilirsiniz. Farklı yöntemler denemek için İstediğiniz her şeyi gerçekleştirinebilmek için çekim yasası makalemi okuyabilirsiniz. Çekim Yasası Nedir ?

Birinin sizi aramasını sağlamak , Birinin size mesaj atmasını sağlamak , Sevgilinizin sizi aramasını sağlamak , Sevgilinin Aramasını sağlamak için Çekim Yasası Öğrenin!

Telepati ile sevgilinizin sizi aramasını sağlamak

Yazar Mehmet iPEK

Yükseldikçe küçülen bir uçurtma.
Bilgi güçtür, gücünü göster!

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir