Agarta Efsanesi Mahatmalar Misyonu 15
içinde

Agarta Efsanesi Mahatmalar Misyonu

Agarta Efsanesi Mahatmalar Misyonu

Merhabalar, Agarta ve Şamballa hakkında Mahatmalar Misyonu olarak adlandırın bir hadise hakkında yeni bir araştırmaya ulaştım.

Genellikle kabul edilmemesine rağmen, denilir ki, Avrupa’nın azizleri geçmişte, Tanrı’nın gazabını Batı’nın üzerinden çekmek için bir paratoner vazifesi görüyorlardı. Bu, bir bakıma, Hindular ile Budistler arasında geçerli olan şu inancı andırmaktadır. Yüce Rişiler Beşeri Irak’ın Gözeticileri olmuşlardır ve olmaktadırlar.

Bugün dahi Seylan’da Budistler, bundan sonraki doğumlarının Himalayalar’da ki Tanrılar arasında olması için dua ederler. Yirmi beş yaşındayken Kalküta’da muazzam bir dünya mülkünü terk eden ve o zamandan beridir, Himalayalar In kendisine rastladığım yüksek bir yerinde yetmiş beş yıldır yoga yapan Bengalli bir keşiş, Kallas Dağı yönünde üstü karlarla kaplı bazı dağ sıraları göstererek, o yerlerde Tanri- lar’in Irkımız’ı gözettiklerini ve spiritüel gelişimini yönlendirdiklerini belirtti.

İlave ettiğine göre normal beşeriyet için görünmez olan bu Varlıklar. Ermişler tarafından görülebilir ler ve kalpleri saf olanlar Onlar ile irtibat kurabilirler: Sessiz Gözcüler olarak, Dünya’nın Himalaya Surları’ndan ilahi Şefkat ile beşeriyeti) gözetlerler, ta ki, Kali – Yuga Gecesi uzun süresini tamamlasın ve Uyanış Günü tüm uluslar üzerinde ağarsın.

Agarta Efsanesi Mahatmalar Misyonu

Yazar Mehmet iPEK

Yükseldikçe küçülen bir uçurtma.
Bilgi güçtür, gücünü göster!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir