içinde

Ne Tür Kitaplar Okuyorsun? Seçimini yap!

Ne Tür Kitaplar Okuyorsun? Seçimini yap! 15

Ne Tür Kitaplar Okuyorsun? Seçimini yap!

Günümüz teknolojisiyle birlikte kitap okuma oranı gün geçtikçe bir düşüşe ve gösterişe neden oldu, bu tartışmasız böyledir maalesef. Amma velakin okuyan ve yazan bir toplumumuzda var.Bunu göz ardı edemeyiz. Peki bu yeterli mi diye sorarsak tabi ki yeterli değil!

Peki nasıl olur da bunca insanı okumaya teşvik ederiz? Bence bunun üzerine biraz istişare yapmalı ve projeler geliştirmeliyiz. Ne yazık ki bu yazdığım burada kalırsa maalesef ki böyle devam edecek, eğer ki bir adım atmassak geleceğimiz tehlike altında bu böyle biline…

Umuyorum ki, geleceğimiz için attığımız her adım, bize ve bizden sonrakilere yol gösterir.

Şimdi bu ankete göre ne tür kitaplar okuduğunuzu  ve toplumumuzun hangi alanlara daha ilgisi olduğunu tespit etmek amacıyla yaptım. Umarım ki herkesin okuduğu ve kendini geliştirdiği bir kitap türü vardır.

Daima ve daima kendinizi geliştireceğiniz bir birey olma yolunda, ilerleyin.

Çünkü gelişen bir birey asla yıkılmaz, dimdik ayakta ve güçlü olur.

Güçlü yarınlar için sende kitap oku!

NOT : Sevdiğiniz kitap türlerini yorum kısmına yazabilirsiniz.

Fatih Barış AKARÇEŞME

Ne Tür Kitaplar Okuyorsun? Seçimini yap!

 • Kitap Türlerinden hangisini en çok tercih edersiniz?

  • Roman
  • Biyografi
  • Edebiyat
  • Tarih
  • Bilim
  • Kişisel Gelişim

Yazar Fatih Barış Akarçeşme

Fatih Barış AKARÇEŞME 1999’da İstanbul’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Şehir Üniversitesinde İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü birinci sınıf öğrencisi. Bir yandan blog yazarlığı da yapan AKARÇEŞME, çeşitli kişisel gelişim makaleleri yazıyor ve Livodi ' de yayımlanıyor. Ayrıca üzerinde çalıştığı bir şiir/söz kitabı var. Hayali, hayal ettiği kitabını çıkarmak ve tüm insanlığa bir nebzede olsa fayda sağlamak. ''Başarıyorum O Halde Varım'' yazarın ilk kitabıdır.